I love…

…it.

Póki co na swoim koncie mam jedynie kilka ognisk. Mam jednak nadzieję, że po pierwsze uda mi się je gdzieś dalej kontynuować, a po drugie, że jakoś wplotę to w swoją przyszłość. Jeszcze nie wiem jak. Coś wymyślę.

Pamiętam ostatnie ognisko jakby to było dziś, hahaha. Super pogoda cały tydzień, a w dzień ogniska co chwile burze i ulewy. Stwierdziłam, że nie ma opcji, muszę odwołać… I tak też zrobiłam. Tym bardziej, że okazało się, iż wszystko co było tam ogarnięte przez chłopaków, którzy robili tam imprezy na naprawdę dużą skalę, zostało zniszczone, że nie ma ani pół ławki. Ale DJ się postawił „Aga, nie odpuszczaj, zawsze znajdzie się ktoś, kto wpadnie”, od kilku znajomych też dostałam wiadomości o podobnej treści. Stwierdziłam, że warto zaryzykować i to ogarnąć. Nawet dla tych kilku osób, które przyjdą. Na miejscu, istny Armagedon, wszędzie błoto, zero suchego drzewa na rozpałkę, nie było gdzie siąść, no i syf… Zaczęliśmy tam sprzątać z Łukaszem, oczywiście zaraz zaczęła się burza. Przemoczeni próbowaliśmy pozbierać śmieci i znieść trochę tego „suchszego” drewna. On jednak musiał wracać, a ja też nie miałam jak sama z tym walczyć. Jednak na przyjaciół można zawsze liczyć i jeden z drugim Mateuszem przyjechali po mnie małym dostawczakiem, przywieźli dużo potrzebnych materiałów i razem coś zaczęliśmy tworzyć. Chwilę potem do łączył do nas mój Tato, bez Niego nie dalibyśmy rady, do dziś jestem wdzięczna.

Reszta potoczyła się lawinowo. DJe się rozłożyli, ludzie się schodzili, norma. Dużo niedociągnięć z mojej strony, poniekąd przez pogodę, poniekąd przez moje niedopatrzenia, nieprzygotowanie, i częściową rezygnację w środku burzy.. Chciałabym zorganizować coś w czerwcu, lepszego, bardziej ogarniętego, jakby w rekompensacie za ostatnie wpadki, ale na razie szukam miejscówki niczym ta ostatnia. Oby coś się znalazło.

A tu macie małą fotorelację: 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

fot. Magda Sułek

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s